Kurumsal

Gelin, İK ve Finans alanındaki dijital dünyayı bir de bizden dinleyin. İşinizdeki süreci tamamen dijitalleştirerek, maliyetlerinizi düşürüyor, size hız ve zaman yaratarak işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.


Hakkımızda

Assist Teknoloji, geliştirdiği web tabanlı uygulamalarıyla, İK ve Finans departmanlarında yapılan manuel operasyonları ortadan kaldıracak yeni nesil dijital asistan uygulamaları geliştirmek üzere 2014 yılında Mali Müşavirlik mesleğinden gelen ortaklarca kuruldu.

Mesleki uzmanlıkların Endüstri 4.0 ile birlikte dijitalleştiği bu önemli dönüşümü uzun zamandır hayatının merkezine koyan Assist Teknoloji, Finans ve İK alanlarında geliştirdiği projelerini müşterilerinin iş yaşamına katıp, angaryaları ortadan kaldıracak inovatif çözümlerini dijital uygulamalara dönüştürerek yoluna devam etmektedir.

Assist Teknoloji uygulamaları ile, İK ve Finans alanlarında yoğun olarak kullanılan ticari belgeleri, bordroları, masraf formlarını, özlük dosyaları ve daha bir çok kağıda bağlı süreci dijitalleştirerek hem kırtasiyeyi ortadan kaldırmış hem de işleri kişi bağımlı süreçten sistem bağımlı sürece tüm fonksiyonları dahil ederek, dijitalleşme sürecinde öncü bir kuruluş olmuştur.

Yeni Nesil Dijital Asistanlarımızla Daha Kolay Bir Yol Mümkün


Mesleki uzmanlıkların teknoloji ile birleştirilerek, iş süreçlerinde otomasyonun sağlanmaya çalışıldığı bir dönemdeyiz. Teknoloji hayatımıza girerken kıymeti, iş yükümüzün ne kadarını üzerimizden aldığı, bize ne kadarlık bir maliyet avantajı ve zaman tasarrufu sağladığıyla ölçülür.


- Uğur Türker Kızıl

Bizi Takip Edin!

Referanslarımız

Yeni Nesil Dijital Asistanlarımızla Daha Kolay Bir Yol Mümkün!

Demo Talebi